-
Sold out
the mini feast
Regular price $80.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
the mid-sized meal
Regular price $110.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
the whole shebang
Regular price $180.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
chick-un loaf
Regular price From $10.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
lentil loaf
Regular price From $10.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
green bean & spinach casserole
Regular price From $8.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
the mac (side order)
Regular price From $7.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
mashed potatoes
Regular price From $4.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
mashed butternut squash
Regular price From $4.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
cranberry sauce
Regular price From $4.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
oat stuffing
Regular price From $4.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
corn muffins
Regular price From $2.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
pumpkin pie
Regular price $30.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
apple crumble pie
Regular price $30.00Regular priceUnit price perSold out -
reusable insulated bag
Regular price $7.00Regular priceUnit price per -
Sold out
give a meal!
Regular price $5.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
dinner for two
Regular price $40.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
treat yo self
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSold out