Collection: product catalog
here you will find all of our breakfasts, meals, sides, soups, etc.
they are not currently available to order, but you are able to see their ingredients, reviews, and nutritional info (if available).
-
Sold out
quinoa burrito bowl
5.0 / 5.0
(11) 11 total reviews
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
cashew mac
5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
pico de gallo
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
-
Sold out
chick-un salad
5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
crunchy thai salad
5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
double chocolate chip cookies
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
tomato soup
5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price From $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
beefless stew
5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $8.00Sold out -
Sold out
watermelon salsa
5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
goulash (american chop suey)
Regular price From $13.00Regular priceUnit price / per$0.00Sale price From $13.00Sold out -
Sold out
-
Sold out
enchiladas
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $13.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
oats- piña colada
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
tahini pasta salad
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price From $8.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
pineapple fried rice
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
buffalo cauliflower
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $13.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
chick-un salad with greens
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
apple crisp
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $8.00Regular priceUnit price / perSold out