Collection: thanksgiving menu pre-order

thanksgiving pre-orders must be received by Friday 11/19 at 12pm.

meals will come fully refrigerated, fully prepared, and ready to heat & eat.

orders from this menu will be ready for pickup on wednesday 11/24 from 7am - 8pm at deep meadow variety   93 linden st. exeter, nh 03833

SPECIAL: SPEND OVER $100 BEFORE TAX & DISCOUNTS AND GET A FREE INSULATED JOYFULL EATS BAG! *No need to add it to your cart, we’ll make sure you get it. 😘

15 products
  • balls of power!
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- apple pie
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- blueberry pie
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- carrot cake
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • thanksgiving loaf
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oat stuffing
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • cranberry sauce
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • green bean & spinach casserole
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • the mac
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • mashed butternut squash
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • mashed potatoes
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • gravy
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • corn muffins
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • apple crisp
    Regular price
    from $9.00
    Sale price
    from $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • reusable insulated bag
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out