Collection: preorder for 1/21 & 1/22 pickup

orders close tuesday, 1/18 @ 8pm
meals will come fully refrigerated, fully prepared, and ready to heat & eat.
pickup location:  deep meadow variety - 93 linden st.  exeter, nh 03833
to find grab and go meals, visit or call deep meadow variety   603-778-1526
18 products
  • joyfull eats tee
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $26.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • balls of power!
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- apple pie
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- carrot cake
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • oats- purple power
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • sunbutter lime dressing 12oz
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • mac sauce
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • pico de gallo
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • beefless stew
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • crunchy thai salad
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • farmer's pie
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • mushroom stroganoff
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • bbq jack mac
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • the mac
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • quinoa burrito bowl
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • apple crisp
    Regular price
    from $9.00
    Sale price
    from $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • reusable insulated bag
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • curry lentil stew
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out